Trvalé odstranenie ochlpenia: IPL (Intenzívne pulzné svetlo)

IPL je liečebným nástrojom, ktorý umožňuje korekciu rôznych kožných porúch ako známky nadmerného starnutia, malé cievky a pigmentové škvrny. Ponúka bezpečné neinvazívne riešenie vašich individuálnych problémov. Pri trvalom odstraňovaní ochlpenia – fotoepilácii, ide o cielené poškodzovanie vlasových folikulov, kedy vlas stráca schopnosť neskoršej tvorby vlasu. V priemere je potrebné, aby sa ošetrenie opakovalo v doporučených (obvykle 3 týždňových) časových intervaloch. Počet aplikácií je totiž priamo závislý na počte chĺpkov v rastovej fáze (anagéne), kedy je chĺpok citlivý na IPL epiláciu.

Akékoľvek informácie o trvalej epilácii po jednom alebo dvoch zákrokoch nie sú pravdivé. Na IPL epiláciu nie sú citlivé šedivé a bledé chĺpky. V uvedených prípadoch je nutné zvoliť inú metódu odstránenia chĺpkov – napr. elektrickou ihlou.

Na IPL epiláciu je vhodná neopálená pokožka. Po zákroku sa neodporúča opaľovanie minimálne po dobu 2 – 3 týždňov. Dôležité je tiež požívať krém s vysokým ochranným faktorom na epilované časti tela. IPL epilácia predstavuje v súčasnosti najprogresívnejšiu metódu trvalej redukcie nežiaduceho ochlpenia. Prístroj IPL poslednej generácie, používaný v našom salóne, je jeden z najkvalitnejších epilačných laserov.

— Kde ma nájdete?

Adresa

Veronika Cosmetics International s.r.o.

Karpatská 15
05801 Poprad

Pondelok – Štvrtok 9:00 – 17:00
Piatok 9:00 – 12:00
Sobota – Nedeľa zatvorené

IČO: 50561821
DIČ: 2120387269

Kozmetika Poprad - kontaktujte nás

Pošlite mi správu