Pigmentácie a ich odstraňovanie

Výskytom pigmentových škvŕn často trpia ako ženy tak aj muži. Pigmentácie sa objavujú na koži, keď je narušený mechanizmus pigmentácie pri zvýšenej produkcii melanínu. Pigmentácie sa môžu vyskytovať na koži celého tela, najčastejšie však na tvári, krku, dekolte a chrbtoch rúk. Na liečbu pigmentových škvŕn využívam v našom salóne viacero metód začínajúc chemickými peelingami, cez liečbu pigmentácií mezoterapiou, po ošetrenie pigmentových škvŕn intenzívnym pulzným svetlom (IPL).


Chemický peeling

Odstraňuje vrchnú vrstvu poškodených vrstiev pokožky, pričom v priebehu niekoľkých ošetrení dosahujeme zjemnenie, farebné zjednotenie a zlepšenie vzhľadu pokožky, zmenšenie pórov, zmiernenie mastenia a tým aj prevenciu tvorby akné.

Mezotrapia

Je určená na liečbu pigmentácii, odstraňuje škvrny a zjednocuje tón pokožky (zmes kyseliny askorbovej, kyseliny pyrohroznovejj, kyseliny fytoovej, kyseliny kójovej) určená pre pleť so škvrnami, nehomogénnu pleť po menopauze, mdlú pleť bez jasu.

IPL

Pri zákroku sa na pigmentáciu využíva svetlo, ktoré ničí pigmentové bunky. Samotný zákrok trvá niekoľko minút. Pigmentácia po zákroku stmavne a po troch až štyroch týždňoch zmizne. Podľa hĺbky a intenzity pigmentácie je potrebné zákrok opakovať.

— Kde ma nájdete?

Adresa

Veronika Cosmetics International s.r.o.

Karpatská 15
05801 Poprad

Pondelok – Štvrtok 9:00 – 17:00
Piatok 9:00 – 12:00
Sobota – Nedeľa zatvorené

IČO: 50561821
DIČ: 2120387269

Kozmetika Poprad - kontaktujte nás

Pošlite mi správu