OXYjet – unikátny koncept kyslíkovej terapie pre Vašu pleť

Exkluzívne kyslíkové ošetrenie pleti

Regeneračné ošetrenie – regenerácia kyslíkom zlepšuje a doplňuje výživu pleti, je vhodná najmä pri prvých príznakoch starnutia, kedy pleť intenzívne prečistí, vyživí a rozjasní. Kyslíkové impulzy spevňujú ochabnuté rysy tváre zrelej pleti s typickými známkami starnutia – linky a vrásky, suchá pleť, strata pružnosti a tonus pokožky. Použité O2 moduly zjemňujú hĺbku tým, že pôsobia na relaxáciu svalov tváre a spúšťajú regeneráciu kolagénových vlákien. Ošetrenie je vhodné na citlivé miesta na krku a dekolte kde zjemňuje štruktúru pokožky, vyhladzuje pleť, redukuje prípadné pigmentové škvrny spôsobené UV žiarením alebo starnutím pleti.

Energia vysookotlakovej kyslíkovej injekcie anti-age a lipidy spolu s mikromasážou očného okolia zameraná na relaxáciu očného okolia a redukciu očných vrások s nasledujúcou očnou maskou. Rovnovážna regenerácia vhodná pre zrelý a unavený typ pleti, s výraznými známkami starnutia, vráskami, nepravidelnou pigmentáciou, začervenaním pleti (kuperózou), precitlivenosti, jemne a intenzívne čistí pleť pomocou enzýmov, zjemňuje hĺbku rysov a liniek.

OXY Diamond dermabrasion

Intenzívna kyslíková pulzná dermabrázia pokožky umožní profesionálnu exfoliáciu (peeling) pleti s následným zapracovaní kozmoceutík podľa typu pleti. Vhodné pre mastný, hrubší typ pleti so sklom k upchávaniu pórov. Ošetrovaná oblasť – tvár.

— Kde ma nájdete?

Adresa

Veronika Cosmetics International s.r.o.

Karpatská 15
05801 Poprad

Pondelok – Štvrtok 9:00 – 17:00
Piatok 9:00 – 12:00
Sobota – Nedeľa zatvorené

IČO: 50561821
DIČ: 2120387269

Kozmetika Poprad - kontaktujte nás

Pošlite mi správu